تدریس در ساینت

سپاسگزاریم از اینکه آکادمی ساینت را برای همکاری انتخاب کرده اید. اگر در زمینه امنیت و شبکه حرفه ای هستید و تمایل به آموزش دارید، آکادمی ساینت آمادگی خود را جهت ارائه محتوای آموزشی تولید شده شما، در صورت تائید کیفیت آموزشی اعلام می کند. لطفا جهت شروع همکاری از طریق واتساپ با شماره: ۰۹۱۹۱۴۶۱۸۲۲  اقدام فرمایید

لطفا قبل از ارسال درخواست همکاری موارد زیر را را مطالعه بفرمائید.

نحوه همکاری

دوره رایگان: در صورتی که تولید کننده محتوا تصمیم داشته باشد که محصول تولید شده خود را به صورت رایگان در ساینت قرار دهد، مبلغی را دریافت نخواهد کرد. البته این موضوع برای شناخت بیشتر کاربران سایت با شخص تولید کننده محتوا بسیار موثر بوده و پتانسیل فروش محصولاتی که تولید کننده محتوای قصد فروش آن را دارد بالا خواهد برد.

 فروش دوره تولید شده توسط شما: گروه فنی ساینت پس از بررسی محصول، درصد مبلغ فروش محصول را به اطلاع تولید کننده محتوا خواهد رساند.

 خرید دوره آموزشی تولید شده شما: در شرایط خاص ساینت آمادگی خرید محصولات آموزشی تولید شده شما را دارد، البته این امر بستگی به موضوع و کیفیت محصول آموزشی شما دارد.

نحوه پرداخت

اول هر ماه، درآمد حاصل از فروش محصول شما محاسبه شده به حساب بانکی شما واریز و رسید آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد

ارزیابی محتوای آموزشی

تعیین قیمت محصول آموزشی تولید شده با توافق دوطرفه بین تولید کننده و ساینت می باشد.

ارسال ویدئوهای دوره آموزشی تولید شده شما

بدیهی است جهت شروع همکاری و فروش محصولات شما از طریق ساینت ارسال ویدئوهای نمونه تولید شده شما الزامیست.

لطفا برای ارسال ویدئوهای آموزشی خود از لینک های مستقیم استفاده کنید. برای این کار می توانید از وب سایت های اشتراک گذاری فایل استفاده کنید.