لایسنس اسپلانک
لایسنس اسپلانک 5 گیگ
۷۲%
تخفیف

لایسنس اسپلانک ۵ گیگ

۵.۰۰ ۱ رای
قیمت اصلی تومان۴.۵۲۵.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۱.۲۵۰.۰۰۰ است.
قیمت اصلی تومان۴.۵۲۵.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۱.۲۵۰.۰۰۰ است.
لایسنس اسپلانک 120 گیگ
۷۱%
تخفیف

لایسنس اسپلانک ۱۲۰ گیگ

۵.۰۰ ۱ رای
قیمت اصلی تومان۳۱.۶۳۰.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۹.۱۵۰.۰۰۰ است.
قیمت اصلی تومان۳۱.۶۳۰.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۹.۱۵۰.۰۰۰ است.
اسپلانک ES ورژن 7
۸۴%
تخفیف

Splunk Enterprise Security V7 (اسپلانک ES ورژن ۷.۱)

۵.۰۰ ۱ رای
قیمت اصلی تومان۵۳.۵۰۰.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۸.۴۵۰.۰۰۰ است.
قیمت اصلی تومان۵۳.۵۰۰.۰۰۰ بود.قیمت فعلی تومان۸.۴۵۰.۰۰۰ است.

لایسنس اسپلانک ۵ گیگ و ۱۲۰ گیگ همچنین اسپلانک ES را می توانید به صورت آنلاین خریداری و دریافت کنید. لایسنس ها اصلی بوده و بر روی اسپلانک دریافت شده از سایت Splunk.com فعال می شوند و هیچ گونه نیاز به تغییر در فایل های اسپلانک ندارند.(اسپلانک شما کرک نمی شود.)

لایسنس های دریافتی از ساینت دائمی بوده و شما هزینه سالیانه پرداخت نمی کنید.

با مقایسه هزینه لایسنس اسپلانک با سایت اصلی و قیمت دلاری متوجه خواهید شد که شما کمتر از یک صدم درصد هزینه بابت لایسنس اصلی اسپلانک را پرداخت خواهید کرد.

 

اسپلانک از حجم زیادی از داده‌های تولید شده توسط برنامه‌ها، سیستم‌ها و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات استفاده می‌کند. داده‌ها را در زمان واقعی جمع‌آوری، فهرست‌بندی و مرتبط می‌کند و همه چیز را در یک مخزن ذخیره می‌کند که در آن می‌توانید جستجو و تجزیه و تحلیل کنید، داشبورد تولید کنید و هشدارهای تعریف‌شده توسط کاربر ایجاد کنید. اسپلانک همچنین دارای برنامه‌های اختصاصی است که به سرعت چالش‌های خدمات فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و DevOps و غیره را حل می‌کنند.

ساینت دارای بالاترین سطح تخصصی خدمات تامین Splunk است و خدمات حرفه ای آن در سازمان های مختلف استفاده شده است. دانش عمیق ابزارهای آن و بیش از ۵ سال تجربه با Splunk ما را تضمین می کند.

 

 

 

مزایای استفاده از اسپلانک

از آنچه در زمان واقعی اتفاق می‌افتد مطلع شوید. نمای کاملی از تمام داده‌های مرتبط از سیستم‌ها، دستگاه‌ها و تعاملات سازمان خود دریافت کنید.

اسپلانک وب
پروژه اسپلانک

 

 

 

 

تأثیر مثبت بر کل سازمان شما

قدرت واقعی داده های خود را با راه حل هایی بدست بیاورید که افراد شرکت شما را برای بررسی، نظارت، تجزیه و تحلیل و عمل توانمند می کند.

 

 

 

 

Splunk Enterprise

شما داده‌ها را در اختیار دارید، Splunk پاسخ‌ها را دارد. Splunk®Enterprise سرعت زیادی را برای ارائه اطلاعات بلادرنگی که برای افزایش بهره‌وری، امنیت، سودآوری و رقابت نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.

اسپلانک اینترپرایز
داشبورد عملیاتی اسپلانک

 

 

 

 Splunk for IT Operations & Observability

عملیاتی بمانید و کارایی را در عملیات به دست آورید هزینه های فناوری اطلاعات را بهینه کنید و از داده های خود پاسخ بگیرید. عملیات فناوری اطلاعات را با Splunk برای ایجاد بینش‌های سراسری تعریف کنید.

 

 

 

Splunk برای امنیت

با مواردی آشنا شوید که تاکنون نمی‌دانستید و از یک منبع اطلاعاتی برای اتخاذ تصمیمات امنیتی سریع‌تر و بهتر استفاده کنید. تهدیدات را با تشخیص پیشرفته و پاسخ مبتنی بر تجزیه و تحلیل پیش بینی کنید.

پاسخ به رخداد با اسپلانک

 

 

 

خدمات حرفه ای و تخصصی اسپلانک

با یک شرکت متخصص Splunk نتایج قابل پیش بینی دریافت کنید

خدمات مشاوره، توسعه، نصب و پشتیبانی از متخصصان با استانداردهای سطح بالا و مدراک اسپلانک.